Moda & AlışverişGiyilebilir teknolojik aksesuarlar ile stilinize farklılık katın.

Giyilebilir teknolojik aksesuarlar ile stilinize farklılık katın.

Birçok akıllı saat veya fitness aksesuarı favori giysiler için hantal olabilir. Ama bu sorun bugün sona ermek üzere! Sadece takı gibi görünen şık seçenekler sunan birkaç şirket var. Eğer bir takım elbise ya da resmi elbise ile, mücevher gibi harika görünecek bir aksesuar arıyorsanız ve her yerde bunları kullanmak istiyorsanız, sizin için göz kamaştırıcı bir liste hazırladık.

BileziklerMisfit-Swarovski-Bracelet

Hiç kimse bu katmanlı şal bileziğin fitness takip cihazı olduğunu anlayamaz. Merkezinde ki Swarovski kristali le, fitness hedeflerinizi ayarlamak günlük adımlarınızı ve yakılan kalori izlemek ve arkadaşlarınızla ilerlemeyi paylaşmak mümkün.

Misfit Swarokvski Activity Crystal misfit.comWise-Wear-Bracelet

Bu teknolojiden daha çok, sanat eseri gibi görünen bir bileklik. Fitness izleyicisi olan bu bileklik aynı zamanda mobil bildirimleri alır ve yerini acil durumlarda istediğin kişileri bildirmek için kullanılabilir. Ayrıca, geometrik tasarım ile kolayca tüm giyisilerine uyum sağlayabilir.

WiseWear Calder 325 $ wisewear.com

Kolye

Tory-Burch-Fitbit

Tory Burch ve Fitbit işbirliğinden doğan bu kolye ile günlük stilinize süper şık bir görünüm kazandırabilir hemde fitness tracker sahibi olabilirsiniz.

Tory Burch & Fitbit Kolye, $175; toryburch.com

fb001-copy

Yaprağın tasarımıdan esinlenen, bu akıllı giyilebilir aksesuar ile. fitness etkinliklerinizi izlemenize, yaprak uygulaması sayesinde adet döngüsünün puanlamanıza ve nefes egzersizleri ile stresi yönetmenize yardımcı olur.

Bellabeat Leaf bellabeat.com

Altruis-Silver-White-Necklace

Minimalist mücevher bu kolye mükemmel. dikdörtgen şekili, gümüş detayları ile süslünen bu ışıltı kolye ile telefonunuza bağlanabilir, uygulaması sayesinde çağrılarınızı, e-postalarınızı, önemli randevuları veya yaklaşan toplantıları öğrenebilirsiniz.

Vinaya Altruis Beyaz Gümüş Bileklik, $430; vinaya.com

Saatler

Guess-Connect

Bu saat gözünüze sıradan bir saat gibi gözükebilir ama öyle değil. Bu saat ile telefonuza arama komutları verebilir, müziğinizi veya kameranızı kontrol edebilir veya kayıp telefonuzu bulabilirsiniz.

Guess Connect Smartwatch, $379; guess.com

Apple-Rose-Gold-Lavender-Watch

Apple Watch neredeyse hepimiz artık biliyoruz. Bu saat ile apple telefonunuza bağlanabilir bir çok karmaşık işlemi saat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Apple Watch apple.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Reklam

Son Yazılar

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme