AşkAşık Erkeği Anlamanın 9 Yolu!

Aşık Erkeği Anlamanın 9 Yolu!

1. Saygı faktörü

file.dzentelmenErkekler, çoğu alanda kendilerini biz kadınlardan üstün görürler.Buna rağmen, sevdikleri kadına her zaman saygılıdırlar!
Sana iyi davranıyor, karakterine övgülerde bulunuyor ve başarılarını kutluyorsa sevinmelisin! Hatta sırf sen öyle seviyorsun diye dolabında diyet kola bulunduruyorsa hiç kaçırma derim!:)

2.Aklı hep sende ise

18815Sana gün içinde eğlenceli mesajlar, şarkılar ya da okuduğu ve ilgini çekeceğini düşündüğü şeyleri yolluyorsa bunların yanı sıra ders veya çalışma saatlerini ezberlemiş ve sana uygun planlar yapmaya çalışıyorsa on ikiden vurmuşsun!
Beyefendi kuvvetle muhtemel size vurgun!:)

3.Ödün Veriyorsa

bir-erkeğin-seni-sevdiğini-nasıl-anlarsın-2-1 Aşk, kalbi yumuşatır! Asıl önemli olan haklı olmak değil, karşındakiyle bir orta bulabilmektir! Eğer sevmediği halde senin sevdiğin şeylere katlanabiliyorsa ondan şüphe duymamalısın! Aşık oluşun en büyük göstergelerinden biri, kişide bencilliğin azalmasıdır!

4.Toplum İçinde Temas

loArkadaş ortamında, ya da dışarıda bir şeyler yaparken kolunuza, sırtınıza dokunmaktan çekinmiyor, elinizi tutmaya can atıyorsa birlikte oluşunuzdan gurur duyuyor demektir! Onun gizleyecek bir şeyi yok!

5.Seninle İlgilenmek İstiyorsa

creamos-tu-web-y-blog-webeatuideaErkekler duygularını belli etmekte genel anlamda oldukça başarısız! Ama moraliniz bozuk olduğunda size güldürmeye çalışıyorsa ve sorunlarınıza ürettiği çözümler sizinkilerden daha fazlaysa size değer verdiği ortada! Ve unutmayın; bu tip adamlar sevdiğini söylediğinde bu hem sözleridir, hem senetleri!

6.Ailesini Sevmeni İstiyorsa

young woman with boyfriend meeting future mother in law in cafe

Seni sevdiği insanlarla bir an evvel tanıştırmak istiyor ve onları sevmenin onun için ne kadar önemli olduğunu hissettiriyorsa, kutlamalar başlasın! Seninle olmaktan gurur duyuyor ve gelecek planlarında çoktan yerini almışsın!:)

7.Kavga Etmekten ve Özür Dilemekten Korkmuyorsa

fft31_mf6523262Kavgalar ve ufak tartışmalar ilişkilerin olmazsa olmazlarıdır! Bu tarz tartışmalardan kaçınmak yerine sizi üzdüğü konularda özür dilemekten çekinmiyorsa nokta atışı! Erkeğiniz gururun önüne geçmeyi başarmış, kutlarız!

8.”Ben” Yerine “Biz diyorsa

sosyal-medya-tatil-fotografı-3Şimdi, onun cümlelerine dikkat edin; ileri dönük planlarına sizi de dahil ediyor ve “biz”‘li cümleler kurmaktan çekinmiyorsa onun hayatının bir parçası olmuşsunuz ve bundan rahatsızlık duymuyor demektir!

9.Seni Sevdiğini Söylüyorsa

giphy (1)Seni sevdiğini söylüyorsa ona inan. Aşık olmayan bir erkek bunu uzun süre devam ettiremez!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Reklam

Son Yazılar

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme